Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW G 310 R

Naplňující potěšení z jízdy

BMW G 310 R je základ pro potěšení z jízdy. Byl konstruován pro pulzující města a pro ty, kdo jednoduše milují jízdu na motocyklu. Je obratný, snadno ovladatelný a sportovní zároveň. Ať už jsi vysoký nebo malý, každý jezdec se na BMW G 310 R cítí ihned jako doma! Motocykl je lehký, avšak skutečně výkonný, díky svému motoru o obsahu 313 cm³. Nový motocykl tě bezpečně a spolehlivě doveze do práce, k dalšímu hotspotu nebo ven z města. G 310 R je skutečný motocykl značky BMW, jen má omezený výkon. Maximální kvalita, prvotřídní řemeslné zpracování a výjimečná technologie zajišťují intenzivní požitek z jízdy.

DESIGN G 310 R

Zvol si svůj styl

BMW G 310 R je k dispozici ve třech vzrušujících barevných provedeních.

Vesmírná černá barva Cosmic black

Tento další vývoj černé barvy Cosmic black v kombinaci s novým umístěním polepů zdůrazňuje dynamický a moderní design tvého G 310 R.

Bílá Light white/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red

Výrazné prvky grafiky v barvách Motorsport zajišťují motocyklu sportovní vzhled.

Závodní červená

Závodní červená barva dodá tvému G 310 R perfektní vzhled. Kombinace závodní červené a tmavých kontrastů dodá mašině dokonalou směs klasického a sportovního designu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dobré geny. Dobrý vzhled

Dobrý vzhled se v rodině nezapře – BMW G 310 R jasně nese geny S 1000 R. Aerodynamický sportovně vyhlížející kryt předního světlometu, dynamická úprava palivové nádrže a typické proporce silničního stroje z něj na ulici činí poutač. G 310 R je lehký a zároveň silný díky své dynamické přídi a nezaměnitelné zádi. Krátké sedlo zdůrazňuje dynamiku silničního stroje a dodává motocyklu, zejména v bílém provedení, nezaměnitelný vzhled motocyklu pro motoristický sport. Eloxovaná zlatá vidlice a brzdové třmeny zdůrazňují vysoce kvalitní řemeslné provedení stroje.
Dalším důležitým prvkem je hliníkové kyvné rameno. Výřezy zajišťují lehkost a rozpěrky dodávají stabilitu. A široké pneumatiky zajišťují správnou přilnavost k silnici – potěšení z jízdy je zaručeno.
+ Zobrazit více

Jednoválcový čtyřtaktní motor

25
kW (34 k)
při 9 500 ot./min
28
Nm
maximální točivý moment
při 7 500 ot./min
313
cm³
zdvihový objem
3,3
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený čtyřtaktní jednoválcový motor

Lehký, silný a obratný

Lehký, silný a obratný

A G 310 R není na druhém místě ani po technické stránce. Právě naopak: díky sofistikovaným a nekonvenčním technickým rysům budete udávat tempo, místo abyste jej následovali. Mimo jiné to zajišťuje jednoválcový čtyřdobý motor o obsahu 313 cm³. Neobvyklý sklon válce směrem dozadu a hlava motoru pootočená o 180° snižuje těžiště a posouvá ho směrem k přednímu kolu. Proto je G 310 R mnohem agilnější a snáze se ovládá.

Speciální koncept motoru také umožňuje použití velmi dlouhého kyvného ramene navzdory krátkému rozvoru kol, čímž zajišťuje vyšší stabilitu při jízdě. Dobrý vzhled, výkonný pohon a hmotnost menší než 160 kg, a to i při plném natankování – díky G 310 R si můžeš řádění na motorce jednoduše vychutnávat.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk G 310 R

to nejlepší z G 310 R

Zlatá eloxovaná vidlice typu upside-down
Zlatá eloxovaná vidlice typu upside-down
Zlaté brzdové třmeny
Zlaté brzdové třmeny
Multifunkční displej
Multifunkční displej
Dynamická úprava nádrže
Dynamická úprava nádrže
Nerezový výfukový systém
Nerezový výfukový systém
Kola z litého hliníku
Kola z litého hliníku
Hliníkové kyvné rameno
Hliníkové kyvné rameno
Inovativní jednoválcový motor
Inovativní jednoválcový motor

Každý chce na něm jezdit

Každý chce na něm jezdit

Jezdi ulicemi bez stresu a uvolněně na G 310 R. I ve shonu velkoměsta si budeš při jízdě vždy věřit díky úspěšnému rozložení všech ovládacích prvků. Úspěšné ergonomické rozložení řidítek, stupaček a ovládacích prvků zajišťuje ten nejlepší dojem z jízdy. A na jakémkoli povrchu je díky geometrii a vyladění pružin a tlumičů agilním městským přibližovadlem. Ať už jedeš v hustém městském provozu, dojíždíš do práce, nebo jen vyrážíš z města na víkend – na G 310 R budeš chtít jezdit pořád!

+ Zobrazit více
Různé varianty výšky sedla

G 310 R nabízí to správné sedlo pro všechny jezdce a zajišťuje tak na motocyklu stabilitu. Spolu se standardním sedlem se 785 mm jsou jako zvláštní příslušenství k dispozici dvě další varianty: nižší verze se 770 mm a vyšší verze extra komfortního sedla s výškou 880 mm.

Výkonný brzdný systém a standardní ABS

Žádný motocykl BMW se bez něj od roku 2013 neobešel: standardní ABS. Na G 310 R zajišťuje bezpečné brzdné manévry na každé cestě spolu s výkonnými brzdovými destičkami – dokonce i na špatných nebo prašných silnicích.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Úložný prostor pro každou situaci: ať už jde o každodenní dojíždění, nebo o krátké výlety – díky vysoce kvalitnímu řešení přepravy zavazadel, vyvinutému BMW Motorrad, můžeš mít s sebou vždy to, co potřebuješ. Objev originální příslušenství BMW Motorrad ke G 310 R právě teď.

PŘEJÍT NA KONFIGURÁTOR

tvoje město, tvoje hřiště

Město tě vyzývá

S G 310 R přes São Paulo.

Výzvy jsou stejné ve všech městech po celém světě: červená světla, nacpaná metra, dlouhé dopravní zácpy, kvůli kterým se posouváte šnečím tempem. Pro model G 310 R to není žádný problém. Každodenní dojíždění do práce promění na příjemnou projížďku a ukáže Vám město z nové perspektivy. Kaskadérský jezdec Chris Northover si bere G 310 R do bláznivé večerní špičky v São Paulu. Lehce a hbitě vede motorku zákruty velkoměsta s jeho shonem a rušností. Rychle se měnícími zatáčkami opouští město a vyjíždí přeznačit jeho hranice. Chris s novým BMW Roadster ukázal, že 313 cm3 je jen číslo a skutečný výkon se měří na silnici.

Více informací

Příslušenství pro G 310 R

Dokonalý vzhled, optimální ochrana

Oblečení od BMW Motorrad

Vypadá opravdu dobře a poskytuje účinnou ochranu – objev širokou nabídku prvotřídního motorkářského oblečení a dalšího vybavení v nabídce BMW Motorrad.

Vyhledat prodejce

Více modelů silničních strojů

spinner