Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW R 1250 R

Všestranné a přesvědčivé jako nikdy předtím

Nové R 1250 R - stvořeno pro ještě více dynamiky. Důvodem je především nový motor boxer - díky maximálnímu točivému momentu 143 Nm má přepracovaný motor víc síly než kdykoliv předtím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje optimální výkon v celém rozsahu otáček. Typický záběr boxeru a čistou radost z jízdy tak zažiješ při pomalých i sportovních vyjížďkách.

DESIGN R 1250 R

Tvůj roadster, tvůj styl

Svěží vzhled přináší nově navržený spojler motoru a kryt chladiče. Stejně nadčasová jako samotný Roadster je i základní barva R 1250 R: Metalíza Blackstorm podtrhuje nefalšovaný vzhled tvého motocyklu. Pro dynamické typy je k dispozici provedení Style Sport. Čistou eleganci budeš zase vyzařovat provedením Style Exclusive. Ať už se rozhodneš pro kterýkoliv styl – tvůj Roadster se ti bude jednoduše líbit a budeš si každou jízdu užívat svým vlastním způsobem.

Metalíza Blackstorm

Pro klasický vzhled je základní verze v metalíze Blackstorm – v této decentní barvě jsou přední kryt, boční opláštění nádrže a boční zadní díly. Celkový vzhled Roadsteru harmonicky doplňují mnohé detaily v černé: hlavní a zadní rám, brzdové třmeny, kryty chladiče a sedadlo.

Styl Sport

Bez kompromisů: provedení Sport podtrhuje dynamickou stránku barevnou kombinací Lightwhite uni/metalíza Racing blue/Racing red. Vědomé akcenty zajišťují především zlaté brzdové třmeny a spojler motoru, kryty chladiče a střední kryt nádrže, které jsou všechny z nerezu.

Styl Exclusive

Tvůj Roadster se v provedení Exclusive dobře vyjímá při každé jízdě. Všechny díly opláštění jsou lakovány v metalíze šedá Mineral. Eleganci podtrhují zlaté brzdové třmeny, achátově šedý hlavní rám a kryty chladiče z ušlechtilé oceli – dodávají neobvyklý vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový motor boxer

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
při 7 750 ot./min
143
Nm
max. točivý moment při 6 250 ot./min
18
litrů užitný objem nádrže

Větší záběr boxeru

Přednosti nového boxeru ucítíš již od prvního okamžiku: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje suverénní a rovnoměrný výkon v celém rozsahu otáček motoru. Zdvihový objem zvětšený na 1 254 cm³ a maximální točivý moment 143 Nm poskytuje novému motoru zvýšení výkonu, které je ti kdykoliv k dispozici a které tě ještě větším tlakem katapultuje i z té nejtěsnější zatáčky.

+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

Vychutnej si zvuk nového R 1250 R

Option 719

Option 719

Nyní máš ještě více možností, jak si své BMW R 1250 R přizpůsobit podle svých představ: s balíčky frézovaných designových dílů Option 719 Classic, Storm a Shadow máš exkluzivní a cennou možnost, jak si svou motorku optimalizovat hned v továrně. Svůj stroj navíc můžeš pomocí kol Option 719 Classic a Sport ještě více přizpůsobit svému individuálnímu stylu. 

+ Zobrazit více

To nejlepší z R 1250 R

BMW ShiftCam
BMW R 1250 R s detailním pohledem na kryt hlavy válců a nápis ShiftCam.
Nerez
Nádrž BMW R 1250 R z nerezovým krytem nádrže
Barevný displej TFT s vysokým rozlišením
BMW R 1250 R s TFT displejem a konektivitou
Styl Exclusive
BMW R 1250 R ve stylu Exclusive
ECALL – inteligentní nouzové volání jako speciální výbava
BMW R 1250 R
Jízdní režim Pro
Jízda s BMW R 1250 R
Styl Sport
BMW R 1250 R v provedení Style Sport s nepřehlédnutelnou nádrží
Core Screen Sport
BMW R 1250 R s TFT displejem

Více individuality

Pro tvoje potřeby

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš motocykl R 1250 R co nejlépe přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům.

Více informací

Vhodné oblečení

Vybrané motocykly

spinner