Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW R 1250 R

Všestranné a přesvědčivé jako nikdy předtím

Nové R 1250 R - stvořeno pro ještě více dynamiky. Důvodem je především nový motor boxer - díky maximálnímu točivému momentu 143 Nm má přepracovaný motor víc síly než kdykoliv předtím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje optimální výkon v celém rozsahu otáček. Typický záběr boxeru a čistou radost z jízdy tak zažiješ při pomalých i sportovních vyjížďkách.

DESIGN R 1250 R

Tvůj roadster, tvůj styl

Nově navržený spojler motoru a kryt chladiče přináší svěží vzhled. Stejně nadčasová jako samotný roadster je i základní barva R 1250 R: metalíza Black storm podtrhuje nefalšovaný vzhled tvého motocyklu. Pro sportovní typy je k dispozici styl HP. Čistou eleganci budeš vyzařovat se stylem Exclusive, zatímco individualisté vsadí u varianty 719 metalíza Stardust na jedinečný vzhled. Ať už se rozhodneš pro kterýkoliv styl – svůj roadster a každou jízdu na něm si užiješ po svém.

*/-->

Černá metalíza Black storm

Tmavá varianta základní verze v metalíze Black storm zvýrazňuje klasický vzhled – přední kryt kola, spojler, boční opláštění nádrže a boční zadní díly jsou v této decentní barvě. Celkový harmonický vzhled roadsteru doplňuje spousta detailů v černé barvě: hlavní a zádní část rámu, brzdové třmeny, kryt chladiče a sedlo.

*/-->

Styl HP

Bez kompromisů: styl HP - barevná kombinace bílé Lightwhite, modré metalízy Racing blue a závodní červené Racing red - zdůrazňuje dynamickou a sportovní stránku. Nepřehlédnutelnost zajišťují zlaté brzdové třmeny, spojler motoru, kryt chladiče a kryt nádrže, které jsou všechny z nerezu. Styl HP zahrnuje také Core Screen Sport na displeji TFT, kde se zobrazuje otáčkoměr a informace o sklonu.

*/-->

Style Exclusive

Tvůj Roadster se ve stylu Exclusive dobře vyjímá při každé jízdě. Všechny díly opláštění jsou lakovány v matné metalíze Pollux. Eleganci podtrhují zlaté brzdové třmeny, kryt chladiče a kryt nádrže z nerezi - pro jedinečný vzhled.

*/-->

Option 719 metalíza Stardust

Osobitost má jméno: Option 719 metalíza Stardust. Lakování včetně lakovaných dekoračních prvků roadster dokonale zvýrazňuje a propůjčuje mu maximální individualitu. Osobitost podtrhují i nerezové součásti: kryt nádrže, kryt chladiče a spojler motoru. Dalším kontrastem je tmavě hnědé sedadlo Option 719, které je k dostání jako speciální výbava.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový motor boxer

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
při 7 750 ot./min
143
Nm
max. točivý moment při 6 250 ot./min
18
litrů užitný objem nádrže

Větší záběr boxeru

Přednosti nového boxeru ucítíš již od prvního okamžiku: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje suverénní a rovnoměrný výkon v celém rozsahu otáček motoru. Zdvihový objem zvětšený na 1 254 cm³ a maximální točivý moment 143 Nm poskytuje novému motoru zvýšení výkonu, které je ti kdykoliv k dispozici a které tě ještě větším tlakem katapultuje i z té nejtěsnější zatáčky.

+ Zobrazit více
Více informací

Vychutnej si zvuk nového R 1250 R

Dynamická ESA

Dynamická ESA

Díky systému dynamická ESA (Electronic Suspension Adjustment) je dosaženo stabilnějších, a tím ještě jistějších jízdních vlastností. Systém automaticky reguluje tlumení a předpětí pružiny teleskopické vidlice a vzpěry v závislosti na jízdních podmínkách a zatížení a nabízí nejvyšší úroveň pohodlí a přilnavosti i ve sklopené poloze.

+ Zobrazit více

To nejlepší z R 1250 R

Pro tvoje potřeby

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš motocykl R 1250 R co nejlépe přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům.

Více informací

Vhodné oblečení

Vybrané motocykly