Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW G 310 GS

Každodenní touha po dobrodružství

Buď spontánní. Skoncuj se stereotypy. S motocyklem BMW G 310 GS se každý den stane dobrodružstvím. Díky optimalizovanému motoru s technologií Ride by Wire a antihoppingové spojce zvládne džungli velkoměsta i vyjížďku volnou přírodou s ještě větší lehkostí. Dobrodružství totiž nemusí být zrovna dechberoucí, aby se na ně nezapomnělo. Důležité je zažívat je každý den.

To nejlepší pro džungli velkoměsta

Motocykl G 310 GS je skvělý parťák, se kterým můžeš poznávat své město, ale klidně se i vydat za jeho hranice či vyrazit mimo asfaltované silnice. Díky příjemné ergonomii GS a kvalitní výbavě tě totiž naprosto v pohodě přenese všedním dnem do jakéhokoli cíle.

+ Zobrazit více
Suverénní jednoválcový motor
Pohled na jednoválcový motor motocyklu G 310 GS.
Nastavitelná páka spojky a brzdová páka
Pohled na spojkovou a brzdovou páku motocyklu G 310 GS.
Typická flyline GS
Pohled na typickou flyline GS motocyklu G 310 GS.
Zlatě eloxovaná obrácená vidlice
Pohled na zlatě eloxovanou obrácenou vidlici motocyklu G 310 GS.
Držák SPZ s brzdovým světlem LED a blinkry
Pohled na držák SPZ motocyklu G 310 GS.
Světlomet LED s denním svícením
Pohled na světlomety LED s denním světlem modelu G 310 GS.
Odpružení
Pohled na odpružení modelu G 310 GS.
Pohodlný nosič na zavazadla
Pohled na nosič na zavazadla modelu G 310 GS.

Měj svůj stroj pod kontrolou

Měj svůj stroj pod kontrolou

Spojkovou a brzdovou páku je možné pohodlně přizpůsobit velikosti rukou ve čtyřech stupních. To znamená, že jsou až o šest milimetrů blíž řidiči. Dobře na ně tedy vždy dosáhnou i řidiči s menšíma rukama. A ty pak máš všechno s menším úsilím neustále pod kontrolou. 

+ Zobrazit více

Silný pohon

28
Max. točivý moment 28 Nm při 7 500 ot/min
313
Zdvihový objem 313 ccm
11,5
Objem nádrže 11,5 litrů
3,3
Spotřeba 3,3 litru na 100 km podle WMTC

Pocítíš dynamiku

Silný jednoválcový motor přichází nyní v provedení s elektronickým ovládáním plynu: Ride by Wire. Díky této změně je reakce na plyn podstatně suverénnější a automatickým zvýšením volnoběžných otáček běží motor při volnoběhu naprosto stabilně. Na antihoppingovou spojku s posilovačem je při rozjezdu a řazení vždycky spoleh. A díky účinnému spalování pracuje motor úsporně a navíc i splňuje nové normy Euro 5.

+ Zobrazit více

Harmonický zvuk

Jedinečný design, individuální styl

Vyber si svou barevnou variantu

Všechny tři barevné varianty motocyklu G 310 GS přicházejí nyní s tmavým prostorem motoru v titanově šedé metalíze. Která kombinace se ti líbí nejvíc?

Styl Rallye

Lakování v kyanidově modré metalíze se zářivě červenými akcenty dá vyniknout rallye charakteru motocyklu GS.

Style Triple Black

V provedení Style Triple Black v barvě Cosmicblack uni 2 působí tvoje G 310 GS obzvlášť mužně a veskrze trochu zle. O to hezčí je vědět, kam tě tvůj příští spontánní únik z každodenního života zavede.

Polární bílá

Základní barva s bílým opláštěním upoutá redukovaným jasem.

Edice 40 let GS

Staň se součástí historie motorek GS: Atraktivní černo-žluté barevné řešení legendárního motocyklu R 100 GS je nyní použito i pro model G 310 GS.

Uprav si ji podle svého

Uprav si ji podle svého

Teď jsi na tahu ty: pomocí širokého sortimentu příslušenství si motocykl G 310 GS připrav na svá každodenní dobrodružství. Rozhodni se pro jeden z našich dvou návrhů nebo si mašinu sestav zcela podle vlastních představ.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé dobrodružství

spinner