Příslušenství pro tvoji G 310 GS

Opusť projetou stopu

Na jedné straně je G 310 GS ideální volbou pro život v městské džungli. Na druhé straně tě tento motocykl vyzývá, abys opustil zajeté stopy – s originálním příslušenstvím BMW Motorrad máš na výběr.

+ Zobrazit více

Zavazadla

Tankvak 13-20 l

Tankvak vyrobený z odolného polyesteru je plný chytrých funkcí, a lze jej podle potřeby rozšířit z 13 na 20 litrů. Kapsa na mapu a dvě vnější kapsy poskytují další úložný prostor. Sofistikovaný držák zajišťuje bezpečné uchycení a velmi snadnou manipulaci.

Malý horní kufr, 30 l

Vodotěsný plastový kufr s objemem 30 litrů pojme jednu přilbu. Víko kufru je volitelně k dispozici v barvách černá metalíza Black Storm, bílé Light White uni nebo závodní červené Racing Red. Lehké zavírání víka podporuje dojem vysoké kvality. 

Vnitřní taška do horního kufru

Vnitřní taška pro uspořádání předmětů usnadňuje nakládání a vykládání kufru. Díky rukojeti a ramennímu popruhu lze vnitřní tašku snadno a rychle odnést. Mezi další praktické vlastnosti patří vnější kapsa a třístranný zip.

Design

LED blinkry

Zářící vzhled: Tyto působivé LED ukazatele směru jsou elegantní samy o sobě – mají bílé sklo, elegantní design a využívají moderní světelnou technologii. Reagují mnohem rychleji než klasické žárovky, a jsou prakticky neopotřebitelné. Tím jsou jasným přínosem pro bezpečnost v silničním provozu.

Dekorativní samolepky pro G 310 GS

Dekorativní sada samolepek pro G 310 GS je dokonale přizpůsobena stroji a vytváří atraktivní, jedinečný vzhled. Bílé, modré a žluté čáry, které zdůrazňují ostrý design stroje v kombinaci s barevnými okraji ráfků, přitahují velkou pozornost.

Sada dekorativních samolepek „džungle“

Dekorativní sada samolepek „džungle“ pro G 310 GS je dokonale přizpůsobena stroji a vytváří atraktivní, jedinečný vzhled. Kontrastní pruhy v černé a bílé se táhnou napříč celou motorkou a vytvářejí nápadný design připomínající tygra. Barevně sladěné okraje kol zajistí, že se každý za touto motorkou otočí.

Ergonomie a komfort

Jednodílné sedlo (nízké/vysoké)

Vysoké lavicové sedlo s výškou 850 mm nabízí skvělý jízdní komfort i těm nejvyšším jezdcům, a pomáhá předcházet příznakům únavy.

 

O 30 mm nižší sedlo naopak usnadňuje nasednutí či sesednutí z motorky. Mnoho motorkářů se cítí bezpečněji díky snížené výšce sedla, umožňující snazší manévrování a ovládání stroje.

Páčka ruční brzdy a spojky

Ergonomickou páčku ruční brzdy a páčku spojky lze nastavit do čtyř úrovní podle tvojí potřeby. Dvoubarevný vzhled s černým lakováním a chromovaným kolečkem podtrhuje individualitu stroje.

Navigace a komunikace

Držák BMW Motorrad na chytrý telefon

Pevný držák mobilního telefonu zajišťuje bezpečné a chráněné místo pro umístění chytrého telefonu. Díky tomu můžeš na cestách využívat různé funkce, jako je navigace a online informace. Díky praktické funkci nabíjení zůstane tvůj smartphone připraven k použití i na dlouhých cestách.

BMW Motorrad Navigator VI (včetně držáku se 4 tlačítky)

Navigator VI není jen pro nadšence do cestování. Systém udělá z plánování tras dětskou hru a nabízí řadu dalších funkcí, díky nimž je každý výlet zážitkem. Pětipalcový dotykový displej je vodotěsný, snadno čitelný i na přímém slunečním světle, a poskytuje potřebný přehled.

Bezpečnost

Ochranný kryt motoru

Robustní ochranný kryt motoru z leštěné nerezové oceli poskytuje spolehlivou ochranu před poškozením, aniž by to omezovalo náklon mašiny. Robustní trubková konstrukce odolá i drsnějším nárazům, a může tak zabránit velkým pádům v terénu i na zpevněném povrchu.

Chrániče rukou

Chrániče rukou jsou vyrobené z nárazuvzdorného a UV záření odolného plastu. Chrání také ovládací prvky před poškozením větvemi a odletujícími kamínky. Mají aerodynamický tvar. Chrániče také poskytují skvělou ochranu před větrem a špatným počasím při jízdě: Ruce zůstanou v suchu a teple déle, a to i při nižších teplotách.

Hliníkový ochranný kryt

Robustní hliníkový enduro ochranný kryt poskytuje účinnou ochranu proti poškození spodní části motoru. Je širší a delší než standardní ochranný kryt. Jeho elegantní design podtrhuje vysoce kvalitní charakter stroje.

Tvůj vlastní motocykl Adventure

Navrhni si svůj vlastní G 310 GS

Od laku až po volitelnou výbavu – konfigurátor ti umožní sestavit si tvůj motocykl snů.

Přejít na konfigurátor
spinner