Příslušenství pro tvoji G 310 GS

Opusť projetou stopu

Na jedné straně je G 310 GS ideální volbou pro život v městské džungli. Na druhé straně tě tento motocykl vyzývá, abys opustil zajeté stopy – s originálním příslušenstvím BMW Motorrad máš na výběr.

+ Zobrazit více
Zavazadla
 • Tankvak vyrobený z odolného polyesteru je plný chytrých funkcí, a lze jej podle potřeby rozšířit z 13 na 20 litrů. Kapsa na mapu a dvě vnější kapsy poskytují další úložný prostor. Sofistikovaný držák zajišťuje bezpečné uchycení a velmi snadnou manipulaci.

 • Vodotěsný plastový kufr s objemem 30 litrů pojme jednu přilbu. Víko kufru je volitelně k dispozici v barvách černá metalíza Black Storm, bílé Light White uni nebo závodní červené Racing Red. Lehké zavírání víka podporuje dojem vysoké kvality. 

 • Vnitřní taška pro uspořádání předmětů usnadňuje nakládání a vykládání kufru. Díky rukojeti a ramennímu popruhu lze vnitřní tašku snadno a rychle odnést. Mezi další praktické vlastnosti patří vnější kapsa a třístranný zip.

Design
 • Zářící vzhled: Tyto působivé LED ukazatele směru jsou elegantní samy o sobě – mají bílé sklo, elegantní design a využívají moderní světelnou technologii. Reagují mnohem rychleji než klasické žárovky, a jsou prakticky neopotřebitelné. Tím jsou jasným přínosem pro bezpečnost v silničním provozu.

 • Dekorativní sada samolepek pro G 310 GS je dokonale přizpůsobena stroji a vytváří atraktivní, jedinečný vzhled. Bílé, modré a žluté čáry, které zdůrazňují ostrý design stroje v kombinaci s barevnými okraji ráfků, přitahují velkou pozornost.

 • Dekorativní sada samolepek „džungle“ pro G 310 GS je dokonale přizpůsobena stroji a vytváří atraktivní, jedinečný vzhled. Kontrastní pruhy v černé a bílé se táhnou napříč celou motorkou a vytvářejí nápadný design připomínající tygra. Barevně sladěné okraje kol zajistí, že se každý za touto motorkou otočí.

Ergonomie a komfort
 • Vysoké lavicové sedlo s výškou 850 mm nabízí skvělý jízdní komfort i těm nejvyšším jezdcům, a pomáhá předcházet příznakům únavy.

   

  O 30 mm nižší sedlo naopak usnadňuje nasednutí či sesednutí z motorky. Mnoho motorkářů se cítí bezpečněji díky snížené výšce sedla, umožňující snazší manévrování a ovládání stroje.

 • Ergonomickou páčku ruční brzdy a páčku spojky lze nastavit do čtyř úrovní podle tvojí potřeby. Dvoubarevný vzhled s černým lakováním a chromovaným kolečkem podtrhuje individualitu stroje.

Navigace a komunikace
 • Pevný držák mobilního telefonu zajišťuje bezpečné a chráněné místo pro umístění chytrého telefonu. Díky tomu můžeš na cestách využívat různé funkce, jako je navigace a online informace. Díky praktické funkci nabíjení zůstane tvůj smartphone připraven k použití i na dlouhých cestách.

 • Navigator VI není jen pro nadšence do cestování. Systém udělá z plánování tras dětskou hru a nabízí řadu dalších funkcí, díky nimž je každý výlet zážitkem. Pětipalcový dotykový displej je vodotěsný, snadno čitelný i na přímém slunečním světle, a poskytuje potřebný přehled.

Bezpečnost
 • Robustní ochranný kryt motoru z leštěné nerezové oceli poskytuje spolehlivou ochranu před poškozením, aniž by to omezovalo náklon mašiny. Robustní trubková konstrukce odolá i drsnějším nárazům, a může tak zabránit velkým pádům v terénu i na zpevněném povrchu.

 • Chrániče rukou jsou vyrobené z nárazuvzdorného a UV záření odolného plastu. Chrání také ovládací prvky před poškozením větvemi a odletujícími kamínky. Mají aerodynamický tvar. Chrániče také poskytují skvělou ochranu před větrem a špatným počasím při jízdě: Ruce zůstanou v suchu a teple déle, a to i při nižších teplotách.

 • Robustní hliníkový enduro ochranný kryt poskytuje účinnou ochranu proti poškození spodní části motoru. Je širší a delší než standardní ochranný kryt. Jeho elegantní design podtrhuje vysoce kvalitní charakter stroje.

Navrhni si svůj vlastní G 310 GS

Od laku až po volitelnou výbavu – konfigurátor ti umožní sestavit si tvůj motocykl snů.

Přejít na konfigurátor
spinner