urbanjungle

ZAREZERVUJ SI TESTOVACÍ JÍZDU UVIDÍŠ SÁM

Vítr v zádech a nové výzvy před tebou. Nezáleží, jak daleko pojedeš, zda jedeš sám nebo v partě, či jak dlouho jezdíš! Začni opravdu žít, nasedni a jeď! Jenom ty, motorka a zážitky, co už ti nikdo nesebere. Nejmodernější bezpečnostní systémy a inovativní technologie se postarají o to, abys byl na své cestě v maximálním bezpečí a pohodlí. Piš s námi příběhy, co inspirují další jezdce... NeverStopChallenging! 

+ Zobrazit více

NEZASTAVITELNÝ, NEOHROŽENÝ, NEPORAZITELNÝ

G 310 R

BMW G 310 R

Všechno má svůj čas, jen ti ho BMW G 310 R umí hodně ušetřit. S technologií Ride by Wire tě suverénně proveze městem a dopraví i za jeho hranice, zatáčku po zatáčce. Zažiješ ryzí požitek z jízdy už od prvního otočení plynem. Ať už máš před sebou kilometrů 5 nebo 50, s touhle mašinou si užiješ každý naplno! Nečekej a jeď!

KONFIGUROVAT Zarezervuj si testovací jízdu uvidíš sám

MILOVNÍK VÝZEV, OBJEVITEL

F 900 R

BMW F 900 R

Tlukot srdce, zvýšený tep a touha po dobrodružství - pokud to vystihuje to, co cítíš, když sedáš na mašinu, seznam se s motorkou F 900 R! Ať už se chystáš na jakoukoliv cestu, s touhle divoškou zažiješ spoustu zábavy! Dynamický roadster přímo čeká na to, co na něj vymyslíš... Touhu mění ve vášeň a zážitky, co ti nikdo nevezme! Nasedni a jeď! 

KONFIGUROVAT Zarezervuj si testovací jízdu uvidíš sám

REBEL, ĎÁBEL

S 1000 R

BMW S 1000 R

Neskutečná síla, kterou můžeš mít perfektně pod kontrolou. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Tahle mašina se nebojí zkrátka ničeho. Už jednoduše není cesty zpět, jednou si s ní začneš a nenechá tě přestat... Každou výzvu bere útokem! A co ty? troufáš si? 

KONFIGUROVAT Zarezervuj si testovací jízdu uvidíš sám

MULTITALENT

R 1250 R

BMW R 1250 R

Nedělej kompromisy! Nasedni a užívej si každou vteřinu jízdy. Že chceš sdílet s někým tuhle vášeň z jízdy? R 1250 R to cítí stejně! Ideální pro projížďky při západu slunce, ale i pokud si budeš chtít zařádit. Proč multitalent? Nadčasový design, silný motor, nadupané a inovativní technologie, to všechno pod jednou kapotou!

KONFIGUROVAT Zarezervuj si testovací jízdu uvidíš sám

Vhodné oblečení

spinner