Smysluplné funkce, nezapomenutelné zážitky

Dokonce i název barvy R 1250 GS Adventure v základní verzi v sobě nese dobrodružství: Icegrey tě přenese do říše severu a alpských zemí. Nezáleží na tom, na jakou túru se svým GS vyrazíš - se správnou výbavou a s užitečnými funkcemi to bude nezapomenutelný zážitek. 

+ Zobrazit více
 • S komfortním balíčkem na palubě jde ideálně spojit potěšení z jízdy a bezpečnost. Protože na cestách je ještě pohodlnější. Komponenty zahrnují řízení tlaku v pneumatikách (RDC), pohodlně vyhřívaná madla řidítek pro chladnější období a pochromovaný výfukový systém. 

 • Díky balíčku pro cestování je i delší cesta příjemným a pohodlným zážitkem. To je zajištěno doplňky, jako jsou držáky zavazadel, tempomat, automatický podvozek Dynamic ESA, systém bezklíčového přístupu Keyless Ride a příprava navigačního systému.

 • Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici i mimo ni a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

 • Volitelná nádrž z kartáčovaného hliníku s čirými lakovanými bočními panely je ideální volbou pro jezdce, kteří milují něco zvláštního. Jeho jedinečný vzhled upoutá svou individualitou a probudí v tobě chuť zažít dobrodružství.

 • Výkonné pomocné LED diody v kompaktním hliníkovém krytu zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu. Zároveň poskytují svou bílou barvu světla pro diferencované osvětlení silnice a poskytují tak dokonalý doplněk světlometů. Technologie LED zajišťuje téměř bezporuchový provoz.

 • Inteligentní nouzové volání ECALL se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec. Při tom je přenesena poloha vozidla, a je-li to možné, také navázán ústní kontakt s dotyčnou osobou. Systém lze spustit také ručně, např. na pomoc dalším účastníkům silničního provozu. 

Styl Exclusive

Ve stylu Exclusive je stroj prezentován v ušlechtilém a výrazném laku barvy matné metalízy Kalamata. K tomu kvalitní materiály a povrchy. Exkluzivní nápis HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled. 

+ Zobrazit více
 • Díky balíčku pro cestování je i delší výlet příjemným a pohodlným zážitkem. To je zajištěno doplňky, jako jsou držáky zavazadel, tempomat, automatický podvozek Dynamic ESA, systém bezklíčového vstupu Keyless Ride a příprava navigačního systému.

 • Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici a mimo vozovku a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

 • Denní svícení LED ve výrazném designu zajišťuje více bezpečnosti v silničním provozu. Díky moderní technologii LED se zlepšuje viditelnost motocyklu. Kromě pohodlné automatické funkce lze denní svícení zapnout také ručně a zdůraznit tak nezaměnitelný ikonický vzhled.

 • Asistent řazení Pro umožňuje řazení směrem nahoru a dolů bez použití spojky téměř při všech zatíženích a otáčkách. Asistent tak zajišťuje zřetelně snížené časy řazení, uvolnění ruky na spojce a tím i větší komfort, dynamiku a radost z jízdy.

 • Díky inovativnímu ABS Pro zůstává motocykl ovladatelný i při brzdění v šikmé poloze pro řidiče. Protože senzory dodatečně zjišťují úhel sklonu, lze brzdový tlak lépe kontrolovat i při zatáčení. Stroj se nestaví tak silně a jezdci se tak lépe udržuje správný směr.

 • Díky funkci Keyless Ride zůstane klíč od motocyklu nyní v kapse. Protože systém jízdy bez klíče je mimořádně pohodlný a umožňuje jezdci, aby svůj stroj nastartoval jednoduše stisknutím tlačítka. Takto lze odemykat i zámek řízení a víčko palivové nádrže. Takže motto je: stačí nasednout a vyjet!

 • Výfukový systém s vysoce kvalitním chromovaným zadním tlumičem a rozdělovačem se prezentuje v okouzlujícím, obzvláště vznešeném vzhledu. 

 • Zářivé entreé: úchvatné směrovky LED s bílou kontrolkou jsou sladěny se vzhledem stroje a dotvářejí jeho působivost. Osloví tě také svým elegantním designem a moderní technologií osvětlení. Mají rychlejší odezvu než klasické žárovky a delší životnost.

Styl HP

Ve stylu HP se R 1250 GS Adventure představuje v mimořádně sportovní verzi. Už exkluzivní kombinace barev Light white, metalíza Racing blue a Racing red tě oslní. Logo HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled.

+ Zobrazit více
 • Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici i mimo ni a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

 • Díky dynamickému ESA (Electronic Suspension Adjustment) bude dosaženo stabilnějších, a tím ještě jistější jízdních vlastností. Systém automaticky reguluje tlumení a předpětí pružiny vzpěry v závislosti na jízdních podmínkách a zatížení a nabízí nejvyšší úroveň pohodlí a přilnavosti na všech površích i ve sklopené poloze. 

 • Příprava pro navigaci s držákem a kolébkou na řídítkách slouží k bezpečnému upevnění a integraci navigace BMW Motorrad Navigator do koncepce ovládání motocyklu. Ovládání navigačních systémů a funkce Connectivity probíhají pohodlně prostřednictvím multiovladače na levé straně řidítek.

 • Díky bezplatné možnosti terénních pneumatik lze plně využít terénní potenciál stroje. Protože dezén pneumatiky nabízí rozhodující výhody, pokud jde o přilnavost a trakci, zejména na nezpevněné nebo měkké půdě. Tak je možné zvládnout i terénní průjezdy, které by jinak nebylo možné projet. 

 • Výkonné přídavné LED světlomety v kompaktním hliníkovém pouzdře zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu. Zároveň poskytují svou bílou barvu světla pro diferencované osvětlení silnice a poskytují tak dokonalý doplněk světlometů. Technologie LED zajišťuje téměř bezúdržbový provoz.

BMW MOTORRAD SPEZIAL

Žádné pochyby, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš motocykl se špetkou své osobnosti a nejvyššími standardy kvality. V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní speciální výbavu jako exkluzivní balíčky frézovaných dílů Option 719 a díly HP. Tuto výbavu si můžeš nyní objednat již při výrobě motocyklu.

Od začátku je rozsah navržen s harmonickým začleněním do celkového vzhledu vozidla tak, aby se všechny součásti dokonale integrovaly do konceptu vozidla a poskytly motocyklu harmonický a exkluzivní vzhled.

Kombinace let zkušeností a vývoje ve společnosti BMW Motorrad a interakce složitých výrobních procesů ve spojení s tradiční ruční prací umožňují dosažení nové úrovně hodnoty a exkluzivity. S naším konfigurátorem si můžeš svůj motocykl přizpůsobit pomocí speciálního sortimentu tak, aby ještě více odpovídal tvým představám a nechat si vše precizně namontovat těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

+ Zobrazit více
Více informací
Balíčky frézovaných dílů
 • Balíček frézovaných dílů HP zdůrazňuje díky vysoce kvalitním hliníkovým komponentám ve dvoubarevném vzhledu sportovní charakter motocyklu a značku HP. Frézované speciální díly z eloxovaného hliníku dotvářejí vysokou vizuální hodnotu.

 • Balíček frézovaných dílů Classic v exkluzivní variantě 719 obsahuje vysoce kvalitní komponenty se stříbrným vzhledem s designovými akcenty. Speciální frézované díly z eloxovaného hliníku prozrazují lásku k detailům a vytvářejí exkluzivní hodnotu. Volitelná možnost se značkou 719 zdůrazňuje vnímanou kvalitu stroje. 

VÝBAVA GS TROPHY

Připrav se zažít dobrodružství!

Připrav se zažít dobrodružství!

Další, náročnější, extrémnější: jsi připraven zažít dobrodružství off-road? Pak si dobře připrav i svůj stroj! Pomocí tohoto originálního příslušenství BMW Motorrad vybav svůj R 1250 GS pro každou situaci a pro každý terén a vytvoř si svůj opravdový GS Trophy motocykl.

+ Zobrazit více

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO R 1250 GS ADVENTURE

Úložné systémy
 • Dokonalé řešení pro příznivce cestování, kteří kladou nejvyšší nároky na sebe i na materiál také v extrémních podmínkách: robustní, prachotěsný a vodotěsný hliníkový zavazadlový systém, který má následující složení:

  • Hliníkový kufr pro pravostrannou montáž
  • Úložný prostor o objemu cca 36 litrů
  • Hliníkový kufr pro levostrannou montáž
  • Úložný prostor o objemu cca 44 litrů
  • Hliníkový kufr Topcase např. pro přilbu BMW Motorrad
  • Úložný prostor cca 32 litrů
  • Hliníkový zavazadlový systém je k dostání také v černě eloxovaném hliníku
 • Brašnový systém Atacama vyrobený ze směsi robustních materiálů přesvědčivě zaujme chytrými detaily a úložným prostorem. Má 40 litrů, s bočními kapsami dohromady 60 litrů. Vedle vodotěsné vnitřní tašky nabízejí další místo různé úložné kapsy. Pevná ruční madla a rychlouzávěry pro jednoduchou montáž na motocyklu a pevné rukojeti zajišťují bezpečné držení a velmi praktickou manipulaci.

Ergonomie a komfort
 • Odpružené stupačky s nášlapnými deskami z plastu lze nastavit ve třech polohách a poskytují na silnici i v terénu maximální komfort a bezpečný nášlap. Zejména v terénu to znamená větší stabilitu a ještě lepší kontrolu nad strojem při jízdě vestoje. 

 • Odpružené stupačky s nášlapnými deskami z plastu lze nastavit ve třech polohách a poskytují na silnici i v terénu maximální komfort a bezpečný nášlap. Zejména v terénu to znamená větší stabilitu a ještě lepší kontrolu nad strojem při jízdě vestoje. 

 • Jednodílné zvýšené sedlo je vyrobeno na míru pro off-road a nabízí maximální volnost pohybu v terénu i pro jezdce s vyšší tělesnou výškou. A přitom zůstane místo i pro spolujezdce. Díky elegantnímu, ergonomickému provedení a vícebarevnému designu má zadní část stroje velmi sportovní vzhled.

Navigace a komunikace
 • Multifunkční Navigátor VI přemění plánování trasy na dětskou hru. Systém s 16GB flash pamětí a pětipalcovou dotykovou obrazovkou vždy spolehlivě najde cestu. Díky kruhovému polarizačnímu filtru (CPOL) je vodotěsný displej snadno čitelný i na přímém slunečním světle. Displej s vysokým rozlišením v designu chytrého telefonu poskytuje všechny základní informace, a poskytuje potřebný přehled v každé situaci. Mnohé další funkce dělají z plánování a jízdy vzrušující zážitek. To umožňuje vytvářet trasy podle tvých osobních preferencí, aby sis mohl vychutnat jízdu vinutými zatáčkami nebo po vesnických silničkách bez provozu. V neznámém terénu je volba „výlet s návratem do bodu výjezdu“ obzvláště užitečná, neboť tě vždy spolehlivě dovede do počátečního bodu.

  Připojení Bluetooth ke komunikačnímu systému BMW Motorrad a volitelná aplikace na propojení chytrého telefonu umožňují čistou multimediální zábavu na cestách: navigační zprávy, telefonní hovory a streamování hudby, stejně jako vyhledávání předpovědi počasí nebo informace o dopravních kolonách nejsou žádným problémem. Spolu s přípravou na navigaci jsou také k dispozici další funkce jako „Můj motocykl“, a lze je také ovládat pomocí multifunkčního ovladače na řidítku.

  Každý, kdo si zvolil variantu s předem nainstalovanými mapami, získá doživotně bezplatné aktualizace map. 

Bezpečnost
 • Robustní enduro hliníkový chránič motoru účinně chrání spodní část motoru před odletujícími kamínky a poškozením. Hliníkový kryt, který byl speciálně navržen pro použití v terénu, má tloušťku 2 mm, a je výrazně větší a delší než standardní kryt motoru. Speciální tvar také umocňuje terénní vzhled stroje. 

 • Odolný hliníkový chránič motoru účinně chrání spodní část motoru před odlétávajícím kamením a poškozeními. Hliníkový chránič, navržený speciálně k použití, v terénu má tloušťku 2 mm a je výrazně širší a delší než sériový chránič motoru. Jeho speciální tvar dokresluje výrazný offroadový vzhled stroje. 

 • Silné přídavné LED světlomety v hliníkovém pouzdře zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu, a tím zvyšují bezpečnost. Zároveň zajišťují lepší osvětlení cesty světlým světlem. Technologie LED zajišťuje téměř bezúdržbový provoz.

Navrhni si svoje BMW R 1250 GS Adventure

Zvol si svůj styl a svojí výbavu – v konfigurátoru si můžeš sestavit své vlastní BMW R 1250 GS Adventure.

Nakonfiguruj si ten svůj
spinner