Smysluplné funkce, nezapomenutelné zážitky

Dokonce i název barvy R 1250 GS Adventure v základní verzi v sobě nese dobrodružství: Icegrey tě přenese do říše severu a alpských zemí. Nezáleží na tom, na jakou túru se svým GS vyrazíš - se správnou výbavou a s užitečnými funkcemi to bude nezapomenutelný zážitek. 

+ Zobrazit více
Balíček pro komfort

S komfortním balíčkem na palubě jde ideálně spojit potěšení z jízdy a bezpečnost. Protože na cestách je ještě pohodlnější. Komponenty zahrnují řízení tlaku v pneumatikách (RDC), pohodlně vyhřívaná madla řidítek pro chladnější období a pochromovaný výfukový systém. 

Balíček pro cestování

Díky balíčku pro cestování je i delší cesta příjemným a pohodlným zážitkem. To je zajištěno doplňky, jako jsou držáky zavazadel, tempomat, automatický podvozek Dynamic ESA, systém bezklíčového přístupu Keyless Ride a příprava navigačního systému.

Dynamický balíček

Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici i mimo ni a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

Nádrž z kartáčovaného hliníku

Volitelná nádrž z kartáčovaného hliníku s čirými lakovanými bočními panely je ideální volbou pro jezdce, kteří milují něco zvláštního. Jeho jedinečný vzhled upoutá svou individualitou a probudí v tobě chuť zažít dobrodružství.

Přídavné LED světlomety

Výkonné pomocné LED diody v kompaktním hliníkovém krytu zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu. Zároveň poskytují svou bílou barvu světla pro diferencované osvětlení silnice a poskytují tak dokonalý doplněk světlometů. Technologie LED zajišťuje téměř bezporuchový provoz.

Inteligentní nouzové volání ECALL

Inteligentní nouzové volání ECALL se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec. Při tom je přenesena poloha vozidla, a je-li to možné, také navázán ústní kontakt s dotyčnou osobou. Systém lze spustit také ručně, např. na pomoc dalším účastníkům silničního provozu. 

Styl Exclusive

Ve stylu Exclusive je stroj prezentován v ušlechtilém a výrazném laku barvy matné metalízy Kalamata. K tomu kvalitní materiály a povrchy. Exkluzivní nápis HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled. 

+ Zobrazit více
Balíček pro cestování

Díky balíčku pro cestování je i delší výlet příjemným a pohodlným zážitkem. To je zajištěno doplňky, jako jsou držáky zavazadel, tempomat, automatický podvozek Dynamic ESA, systém bezklíčového vstupu Keyless Ride a příprava navigačního systému.

Dynamický balíček

Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici a mimo vozovku a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

Denní svícení

Denní svícení LED ve výrazném designu zajišťuje více bezpečnosti v silničním provozu. Díky moderní technologii LED se zlepšuje viditelnost motocyklu. Kromě pohodlné automatické funkce lze denní svícení zapnout také ručně a zdůraznit tak nezaměnitelný ikonický vzhled.

Asistent řazení Pro

Asistent řazení Pro umožňuje řazení směrem nahoru a dolů bez použití spojky téměř při všech zatíženích a otáčkách. Asistent tak zajišťuje zřetelně snížené časy řazení, uvolnění ruky na spojce a tím i větší komfort, dynamiku a radost z jízdy.

ABS Pro

Díky inovativnímu ABS Pro zůstává motocykl ovladatelný i při brzdění v šikmé poloze pro řidiče. Protože senzory dodatečně zjišťují úhel sklonu, lze brzdový tlak lépe kontrolovat i při zatáčení. Stroj se nestaví tak silně a jezdci se tak lépe udržuje správný směr.

Keyless Ride

Díky funkci Keyless Ride zůstane klíč od motocyklu nyní v kapse. Protože systém jízdy bez klíče je mimořádně pohodlný a umožňuje jezdci, aby svůj stroj nastartoval jednoduše stisknutím tlačítka. Takto lze odemykat i zámek řízení a víčko palivové nádrže. Takže motto je: stačí nasednout a vyjet!

Pochromovaný výfukový systém

Výfukový systém s vysoce kvalitním chromovaným zadním tlumičem a rozdělovačem se prezentuje v okouzlujícím, obzvláště vznešeném vzhledu. 

LED směrovky

Zářivé entreé: úchvatné směrovky LED s bílou kontrolkou jsou sladěny se vzhledem stroje a dotvářejí jeho působivost. Osloví tě také svým elegantním designem a moderní technologií osvětlení. Mají rychlejší odezvu než klasické žárovky a delší životnost.

Styl HP

Ve stylu HP se R 1250 GS Adventure představuje v mimořádně sportovní verzi. Už exkluzivní kombinace barev Light white, metalíza Racing blue a Racing red tě oslní. Logo HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled.

+ Zobrazit více
Dynamický balíček

Dynamický balíček zlepšuje sportovní vlastnosti stroje na silnici i mimo ni a zároveň zajišťuje mimořádnou bezpečnost. Mezi doplňkové vybavení patří jízdní režimy Pro s ABS Pro, Dynamic Traction Control DTC, brzdový asistent DBC a Hill Start Assist HSC Pro, Shift Assist Pro a denní světla a LED směrovky.

Dynamické ESA

Díky dynamickému ESA (Electronic Suspension Adjustment) bude dosaženo stabilnějších, a tím ještě jistější jízdních vlastností. Systém automaticky reguluje tlumení a předpětí pružiny vzpěry v závislosti na jízdních podmínkách a zatížení a nabízí nejvyšší úroveň pohodlí a přilnavosti na všech površích i ve sklopené poloze. 

Příprava pro GPS

Příprava pro navigaci s držákem a kolébkou na řídítkách slouží k bezpečnému upevnění a integraci navigace BMW Motorrad Navigator do koncepce ovládání motocyklu. Ovládání navigačních systémů a funkce Connectivity probíhají pohodlně prostřednictvím multiovladače na levé straně řidítek.

Terénní pneumatiky

Díky bezplatné možnosti terénních pneumatik lze plně využít terénní potenciál stroje. Protože dezén pneumatiky nabízí rozhodující výhody, pokud jde o přilnavost a trakci, zejména na nezpevněné nebo měkké půdě. Tak je možné zvládnout i terénní průjezdy, které by jinak nebylo možné projet. 

Přídavné LED světlomety

Výkonné přídavné LED světlomety v kompaktním hliníkovém pouzdře zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu. Zároveň poskytují svou bílou barvu světla pro diferencované osvětlení silnice a poskytují tak dokonalý doplněk světlometů. Technologie LED zajišťuje téměř bezúdržbový provoz.

BMW MOTORRAD SPEZIAL

Žádné pochyby, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš motocykl se špetkou své osobnosti a nejvyššími standardy kvality. V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní speciální výbavu jako exkluzivní balíčky frézovaných dílů Option 719 a díly HP. Tuto výbavu si můžeš nyní objednat již při výrobě motocyklu.

Od začátku je rozsah navržen s harmonickým začleněním do celkového vzhledu vozidla tak, aby se všechny součásti dokonale integrovaly do konceptu vozidla a poskytly motocyklu harmonický a exkluzivní vzhled.

Kombinace let zkušeností a vývoje ve společnosti BMW Motorrad a interakce složitých výrobních procesů ve spojení s tradiční ruční prací umožňují dosažení nové úrovně hodnoty a exkluzivity. S naším konfigurátorem si můžeš svůj motocykl přizpůsobit pomocí speciálního sortimentu tak, aby ještě více odpovídal tvým představám a nechat si vše precizně namontovat těmi, kteří znají tvůj motocykl BMW nejlépe. Námi.

+ Zobrazit více
Více informací external-link-arrow-slim

Balíčky frézovaných dílů

Balíček frézovaných dílů HP

Balíček frézovaných dílů HP zdůrazňuje díky vysoce kvalitním hliníkovým komponentám ve dvoubarevném vzhledu sportovní charakter motocyklu a značku HP. Frézované speciální díly z eloxovaného hliníku dotvářejí vysokou vizuální hodnotu.

Balíček frézovaných dílů Option 719 Classic

Balíček frézovaných dílů Classic v exkluzivní variantě 719 obsahuje vysoce kvalitní komponenty se stříbrným vzhledem s designovými akcenty. Speciální frézované díly z eloxovaného hliníku prozrazují lásku k detailům a vytvářejí exkluzivní hodnotu. Volitelná možnost se značkou 719 zdůrazňuje vnímanou kvalitu stroje. 

VÝBAVA GS TROPHY

Připrav se zažít dobrodružství!

Připrav se zažít dobrodružství!

Další, náročnější, extrémnější: jsi připraven zažít dobrodružství off-road? Pak si dobře připrav i svůj stroj! Pomocí tohoto originálního příslušenství BMW Motorrad vybav svůj R 1250 GS pro každou situaci a pro každý terén a vytvoř si svůj opravdový GS Trophy motocykl.

+ Zobrazit více

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO R 1250 GS ADVENTURE

Úložné systémy

Hliníkové kufry

Dokonalé řešení pro příznivce cestování, kteří kladou nejvyšší nároky na sebe i na materiál také v extrémních podmínkách: robustní, prachotěsný a vodotěsný hliníkový zavazadlový systém, který má následující složení:

  • Hliníkový kufr pro pravostrannou montáž
  • Úložný prostor o objemu cca 36 litrů
  • Hliníkový kufr pro levostrannou montáž
  • Úložný prostor o objemu cca 44 litrů
  • Hliníkový kufr Topcase např. pro přilbu BMW Motorrad
  • Úložný prostor cca 32 litrů
  • Hliníkový zavazadlový systém je k dostání také v černě eloxovaném hliníku
Boční tašky Atacama

Brašnový systém Atacama vyrobený ze směsi robustních materiálů přesvědčivě zaujme chytrými detaily a úložným prostorem. Má 40 litrů, s bočními kapsami dohromady 60 litrů. Vedle vodotěsné vnitřní tašky nabízejí další místo různé úložné kapsy. Pevná ruční madla a rychlouzávěry pro jednoduchou montáž na motocyklu a pevné rukojeti zajišťují bezpečné držení a velmi praktickou manipulaci.

Ergonomie a komfort

Nastavitelné stupačky

Odpružené stupačky s nášlapnými deskami z plastu lze nastavit ve třech polohách a poskytují na silnici i v terénu maximální komfort a bezpečný nášlap. Zejména v terénu to znamená větší stabilitu a ještě lepší kontrolu nad strojem při jízdě vestoje. 

Černé nastavitelné stupačky

Odpružené stupačky s nášlapnými deskami z plastu lze nastavit ve třech polohách a poskytují na silnici i v terénu maximální komfort a bezpečný nášlap. Zejména v terénu to znamená větší stabilitu a ještě lepší kontrolu nad strojem při jízdě vestoje. 

Sedlo Rallye

Jednodílné zvýšené sedlo je vyrobeno na míru pro off-road a nabízí maximální volnost pohybu v terénu i pro jezdce s vyšší tělesnou výškou. A přitom zůstane místo i pro spolujezdce. Díky elegantnímu, ergonomickému provedení a vícebarevnému designu má zadní část stroje velmi sportovní vzhled.

Navigace a komunikace

BMW Motorrad Navigator VI

Multifunkční Navigátor VI přemění plánování trasy na dětskou hru. Systém s 16GB flash pamětí a pětipalcovou dotykovou obrazovkou vždy spolehlivě najde cestu. Díky kruhovému polarizačnímu filtru (CPOL) je vodotěsný displej snadno čitelný i na přímém slunečním světle. Displej s vysokým rozlišením v designu chytrého telefonu poskytuje všechny základní informace, a poskytuje potřebný přehled v každé situaci. Mnohé další funkce dělají z plánování a jízdy vzrušující zážitek. To umožňuje vytvářet trasy podle tvých osobních preferencí, aby sis mohl vychutnat jízdu vinutými zatáčkami nebo po vesnických silničkách bez provozu. V neznámém terénu je volba „výlet s návratem do bodu výjezdu“ obzvláště užitečná, neboť tě vždy spolehlivě dovede do počátečního bodu.

Připojení Bluetooth ke komunikačnímu systému BMW Motorrad a volitelná aplikace na propojení chytrého telefonu umožňují čistou multimediální zábavu na cestách: navigační zprávy, telefonní hovory a streamování hudby, stejně jako vyhledávání předpovědi počasí nebo informace o dopravních kolonách nejsou žádným problémem. Spolu s přípravou na navigaci jsou také k dispozici další funkce jako „Můj motocykl“, a lze je také ovládat pomocí multifunkčního ovladače na řidítku.

Každý, kdo si zvolil variantu s předem nainstalovanými mapami, získá doživotně bezplatné aktualizace map. 

Bezpečnost

Hliníkový enduro kryt motoru

Robustní enduro hliníkový chránič motoru účinně chrání spodní část motoru před odletujícími kamínky a poškozením. Hliníkový kryt, který byl speciálně navržen pro použití v terénu, má tloušťku 2 mm, a je výrazně větší a delší než standardní kryt motoru. Speciální tvar také umocňuje terénní vzhled stroje. 

Hliníkový ochranný rám motoru Enduro, černý

Odolný hliníkový chránič motoru účinně chrání spodní část motoru před odlétávajícím kamením a poškozeními. Hliníkový chránič, navržený speciálně k použití, v terénu má tloušťku 2 mm a je výrazně širší a delší než sériový chránič motoru. Jeho speciální tvar dokresluje výrazný offroadový vzhled stroje. 

Přídavné LED světlomety

Silné přídavné LED světlomety v hliníkovém pouzdře zaručují lepší viditelnost a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu, a tím zvyšují bezpečnost. Zároveň zajišťují lepší osvětlení cesty světlým světlem. Technologie LED zajišťuje téměř bezúdržbový provoz.

Navrhni si svoje BMW R 1250 GS Adventure

Zvol si svůj styl a svojí výbavu – v konfigurátoru si můžeš sestavit své vlastní BMW R 1250 GS Adventure.

Nakonfiguruj si ten svůj
spinner