R 1300 GS Option 719 Tramuntana | R 1300 GS

Přejít do konfigurátoru
„ 

Pro posouvání limitů potřebuješ vize.

 “

Tvoje BMW R 1300 GS Tramuntana

Očekávej vždy to nejlepší

Nespokojíš se jen tak s něčím. Rád překonáváš sám sebe. Tomu obětuješ vše. A za to si také vše zasloužíš: výbavu první třídy. Komfort, který už sotva něco překoná. Vzhled, který nemá konkurenci. Vydej se na cestu svého života a vytěž z každého okamžiku maximální zážitek. Jsem při tobě, tvoje R 1300 GS Tramuntana.

+ Zobrazit více

to nejlepší pro nejvyšší nároky

Zlaté akcenty odrážejí tvé nároky. V rukou zlatá řídítka, zlatá kola s křížovými paprsky se roztáčí. Frézované díly umocňují každý okamžik. Jen ty záříš ještě víc, když se vydáváš na cestu za novými cíli. Všechno vypadá ušlechtile, vše je také ušlechtilé na dotek. Tato výbava překonává očekávání:

+ Zobrazit více
Stylový look: zlatá kola s křížovými paprsky
Zlatá kola s křížovými paprsky modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Větší bezpečnost: zadní radarový snímač
BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana s ukazateli směru s integrovanými funkcemi a zadním radarovým snímačem
Jedinečné akcenty: Option 719
Grafický design motocyklu BMW R 1300 GS Tramuntana s výbavou Option 719
Vyšší bezpečnost jízdy: Riding Assistant
Riding Assistant modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana
Maximální komfort: i pro spolujezdce
BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana s místem pro spolujezdce
Dokonalá elegance: frézované díly
Frézované díly Option 719 modelu BMW R 1300 GS Tramuntana
Ušlechtilý poutač pozornosti: další frézované díly
Frézované díly Option 719 modelu BMW R 1300 GS Tramuntana
Ryzí exkluzivita: zlatá řídítka
Zlatá řídítka modelu BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana

Průměr není řešení

Průměr není řešení

Povrch a materiály tě vždy znovu uchvátí. Četné frézované díly výbavy Option 719 posouvají exkluzivitu na zcela novou úroveň. Ruční páka, kryt kapalinové nádrže sestavy ruční brzdy a spojkové armatury, spony krytu nad zapalovacími svíčkami na krytech ventilů a systém stupaček řidiče včetně pák jsou vyrobeny z frézovaného hliníku s povrchem v provedení Shadow.

+ Zobrazit více

Tvoje komfortní zóna nezná limity

Tvoje komfortní zóna nezná limity

Bez diskuze, laťka výbavy je nastavena vysoko, a to také s ohledem na komfort a bezpečnost. Proto v této verzi výbavy nesmí chybět komfortní sedadla, komfortní stupačky spolujezdce, středový stojan a elektricky nastavitelný větrný štít. Pohodlné a bezpečné cestování zajišťuje mimo jiné nová generace volitelného semiaktivního podvozku DSA a senzorika prostředí volitelné funkce Riding Assistant.

+ Zobrazit více

Fakta pro náročné

107
kW (145 hp) při 7 750 ot/min
149
Nm max. točivý moment při 6 500 ot/min
1.300
cm3 zdvihový objem
850
mm výška sedadla v sériové výbavě
Vzduchem/kapalinou chlazený dvouválcový čtyřtaktní boxerový motor

Tvým pohonem jsou tvé sny

Čeho jsi vždy chtěl dosáhnout, toho dosáhneš s legendárním boxerem. Jeho nezaměnitelný charakter pocítíš už v první sekundě a v jakémkoli rozsahu otáček. Jeho 145 koňských sil umožňuje excelentní výkon a současně klidný chod v nízkých otáčkách. Zdvihový objem celých 1 300 cm3 přináší Performance, který cítíš všemi póry těla na každé trase a v každé jízdní situaci.

+ Zobrazit více

Zvuk Performance

3 roky bez starostí

Ride on & on & on. Poskytneme ti rok navíc. 

od nynějška získáš při nákupu tohoto motocyklu kromě zákonné záruky také jeden bezstarostný rok navíc. 

Více informací

Exkluzivní design

Neboj se předvést svou jedinečnost

Tramuntana inscenuje GS Spirit zcela osobitým způsobem. Každý detail je navržen tak, aby vystoupil ze zažitého rámce – ať už jsou to zlatě eloxované díly nebo exkluzivní frézované díly. Pro všechny, kteří hledají nejen mimořádné zážitky, ale také mimořádný design.

Option 719 Tramuntana

Metalíza Aureliusgreen je opatřena zlatou přelakovanou GS grafikou. Spolu se zlatě eloxovanými hliníkovými řídítky a zlatě eloxovanými ráfky kol s křížovými paprsky vzniká dokonalý efekt.

Sei outstanding

Hodně zlata, hodně frézovaných dílů, hodně specialit. Hliníková nádrž rovněž v metalíze Aureliusgreen a oba kryty Airbox v optickém prodloužení jsou potaženy matným bezbarvým lakem. To zvyšuje kontrast a velmi jemně podtrhuje exkluzivní charakter. Mimořádnou vychytávkou je také středový kryt nádrže, který slouží jako prodloužení sedačky. Je polstrovaný pružným, šedo-černým potahem se znakem Option 719.

+ Zobrazit více

Přání se promění ve skutečnost

Víš přesně, co chceš? Pak si individualizuj svůj motocykl Tramuntana zcela podle svých představ prostřednictvím rozsáhlé zvláštní výbavy a programu originálního příslušenství BMW Motorrad. Nebo se rozhodni pro předvybavené cestovní enduro první třídy se vším, po čem jsi už vždycky toužil.

+ Zobrazit více

First Class Traveller

Tato výbava překoná tvé nároky. Zahrnuje vše, co si můžeš jenom přát na dlouhé výpravy. S balíčkem inovací a cestovní soupravou zvýšíš nejen bezpečnost, ale i komfort na cestě. S navigací ConnectedRide Navigator najdeš nejen cestu, ale také zážitky. A nechybí ani něco pro oči, například Option 719 paket frézovaných dílů Shadow. Objev detaily každé výbavy, nebo si nakonfiguruj vlastní variantu.

+ Zobrazit více
Přejít do konfigurátoru external-link-arrow-slim
Balíček Option 719

Exkluzivní Option 719 paket frézovaných dílů Shadow zahrnuje četné kvalitní díly v tmavém provedení. Díky cennému povrchu vzniká mimořádně ušlechtilý a výrazný look. Paket zahrnuje ruční páku, kryt nádržky pro spojku a brzdu předního kola, stupačky řidiče, řadicí páku a páku nožní brzdy a kryt zapalovacích svíček.

Dynamická souprava

S dynamickou soupravou plně vyčerpáš sportovní potenciál motorky. Díky asistentovi řazení Schaltassistent Pro a jízdním režimům Pro se každý výjezd promění v neskutečný zážitek z jízdní dynamiky s individuálními možnostmi nastavení. Sportovní brzda a elektronický podvozek Dynamic Suspension Adjustment zajišťují optimální ovladatelnost a bezpečnost.

Cestovní souprava

Cestovní souprava vybaví tvé GS pro malé i velké tripy. Držák kufru poskytuje místo pro zavazadla dvou osob. Předběžná úprava pro navigaci: uchycení pro ConnectedRide Navigator od BMW Motorrad. Centrální zamykání a rozšíření ručních chráničů zvyšují bezpečnost a komfort. Dalším skvělým prvkem je pochromované výfukové potrubí.

Balíček inovací

Balíček inovací vybavuje stroj inteligentními technologiemi, a zvyšuje tak bezpečnost. Riding Assistant snímá okolí pomocí radarových snímačů, a tvoří tak základ pro funkce jako adaptivní tempomat nebo varování při změně jízdního pruhu. Headlight Pro zaujme díky hlavnímu Matrix světlometu s optimálním osvětlením i v zatáčkách.

Vyhřívání sedadla

Vyhřívání sedadel s oddělenou regulací pro řidiče a spolujezdce přináší vyšší komfort i při nízkých teplotách, a tím neomezené potěšení z jízdy i v chladnějším ročním období. Kromě toho zvyšuje pohyblivost a umožňuje řidiči bezpečně ovládat motocykl i v chladném počasí.

ConnectedRide Navigator

Se zařízením BMW ConnectedRide Navigator máš všechny trasy a plánování vždy u sebe. Přes BMW ID lze synchronizovat plánované trasy a záznamy s aplikací BMW Motorrad. 5,5palcový velký dotykový displej je dobře čitelný i při přímém slunečním záření. Zařízení se ovládá intuitivně přes multiovladač.

Zabalit vše na cestu: se zavazadlovým systémem Vario

Zabalit vše na cestu: se zavazadlovým systémem Vario

Volitelný zavazadlový systém Vario se skládá ze dvou kufrů a příslušného horního kufru. Zavazadla v moderním designu perfektně ladí k tvému motocyklu GS. Absolutní špička: nejnovější generace zavazadlového systému je elektrifikovaná: s funkcí centrálního zamykání, osvětlením a zásuvkou uvnitř kufru. Další vychytávkou je plynulé rozšíření objemu z 25 na 32 a z 24 na 30 l. Pomocí ok lze upevnit také další zavazadla, která nejsou součástí zavazadlového systému.

+ Zobrazit více

Výbava pro jakýkoli požadavek

Více prémiových prvků pro tebe

spinner