Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

NOVÉ BMW R 1250 RS

Sportovní cesty v rychlém pruhu

Každou jízdu určují dva faktory: Čas a cesta. S motocyklem BMW R 1250 RS získáš z každé jízdy víc. Zcela v duchu #RideAndShare. Vysoký točivý moment 143 Nm a výkon 100 kW (136 k) nového motoru boxer tě na cestovní rychlost akcelerují ještě rychleji. Inovativní technologie BMW ShiftCam ti nabízí větší točivý moment v celém rozsahu otáček a impozantní pružnost. Z jakékoli jízdní situace tak zvládneš suverénní sprint po asfaltu. Přepracovaný předek propůjčuje plným LED světlometem motocyklu svěží sportovní vzhled a zajišťuje aerodynamiku v proudícím vzduchu. Jedno je jisté – bez ohledu na to, jak dlouhou jízdu za sebou máš: S R 1250 RS bude tvá radost z jízdy růst s každým ujetým metrem.  

DESIGN R 1250 RS

Zvol si svůj styl

Puristické, dynamické nebo exkluzivní: Tvůj motocykl R 1250 RS podtrhne tvůj styl jízdy i vizuálně. Vyber si vzhled, který ti jako týmu umožní dosáhnout nových cílů.

Černá metalíza Black storm

S klasickým metalickým lakem Blackstorm proměníš den na noc. Stříbrné prvky, jako jsou stupačky a řídítka, vytvářejí úžasné akcenty.

Sport

V této designové variantě zajistí lakování Lightwhite uni zářivý vzhled a zvýrazní sportovní stránku modelu R 1250 RS.

Exclusive

Svou modrou metalízou Imperial nastavuje měřítko pro exkluzivitu. Elegantní prezentace je garantována celkovým tmavým dojmem. Zlaté brzdové třmeny, achátově šedý hlavní rám a kola, exkluzivní nápis a kryt nádrže v nerezovém vzhledu vypovídají o hodnotě stroje.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Sportovní vzhled se snoubí s ergonomií

R 1250 RS v sobě kombinuje sportovní charakter s cestovním motocyklem. Kompletně přepracovaný předek včetně nového spojleru motoru zdůrazňuje celkový dynamický dojem tohoto sportovního toureru. Symetrické umístění dvojitých světlometů propůjčuje stroji R 1250 RS vyvážený a moderní vzhled. Geometrie řídítek zajišťuje sportovní posed.

+ Zobrazit více

Dvouválcový motor boxer

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
při 7 750 ot./min
143
Nm
max. točivý moment při 6 250 ot./min
200
km/h
maximální rychlost

Plnou silou vpřed

Plnou silou vpřed

BMW ShiftCam je název inovativní technologie, která tě nechá akcelerovat ještě rychleji z jakýchkoliv otáček. Realizuje se to variabilním řízením vačkové hřídele. Zvýšení výkonu na 100 kW (136 k) ti spolu se zdvihovým objemem zvětšeným na 1 254 cm³ poskytne více síly, aby ses mohl v předjížděcím pruhu znovu pustit do sprintu. Zvýšení točivého momentu (max. 143 Nm) v každém rozsahu otáček je výrazně citelné - tím je zaručen typický záběr boxeru a radost z jízdy.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk nového R 1250 RS

Frézované díly pro vybroušený dizajn

Frézované díly pro vybroušený dizajn

Nyní máte ještě více možností, jak si své BMW R 1250 RS personalizovat: S balíčky frézovaných designových dílů Option 719 Classic, Storm a Shadow máš exkluzivní a cennou možnost, jak si svou motorku optimalizovat hned v továrně. S dvoubarevnými koly Option 719 bude tvůj R 1250 RS ještě exkluzivnější. Sportovní tlumič hluku nastavuje dodatečné měřítko požadavku na výkonnost.

+ Zobrazit více

To nejlepší z R 1250 RS

BMW ShiftCam
R 1250 RS BMW ShiftCam
Style Sport.
R 1250 RS v provedení Style Sport s barvou Lightwhite uni.
Styl Exclusive
R 1250 RS při jízdě v zatáčkách
Dynamická ESA nejnovější generace
R 1250 RS Dynamic ESA
Rozšíření jízdních režimů
R 1250 RS v zatáčkách
Konektivita
R 1250 RS kokpit s TFT displejem
Inteligentní tísňové volání ECALL
R 1250 RS ECALL
Sportovní tlumič výfuku
BMW R 1250 R sportovní tlumič výfuku

Více individuality

Zcela podle tvého vkusu

R 1250 RS je k dispozici s velkou nabídkou volitelné výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad. To ti umožní sestavit si svojí mašinu přesně podle sebe.

Více informací

Vhodné oblečení

Vybrané motocykly

spinner