Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

NOVÉ BMW R 1250 RS

SPORTOVNÍ TOURING V RYCHLÉM PRUHU

Každou jízdu určují dva faktory: vzdálenost a čas. S novým strojem BMW R 1250 RS urazíš větší vzdálenost při každé jízdě. Sytý točivý moment 143 Nm a výkon 100 kW (136 k) nového boxerového motoru tě akcelerují ještě rychleji na tvou cestovní rychlost. Inovativní technologie BMW ShiftCam ti nabízí větší točivý moment v celém rozsahu otáček a impozantní pružnost. Díky tomu můžeš vystartovat impozantím sprintem po asfaltu v jakékoliv jízdní situaci. Přepracovaný předek propůjčuje svým plným LED světlometem motorce svěží sportovní vzhled a chová se aerodynamicky vůči větru. Tak uháníš kupředu vždy rychle i pohodlně. Jedno je jisté – je úplně jedno, kolik dráhy za jaký čas za sebou zanecháš: Se strojem R 1250 RS tvá radost z jízdy roste s každým ujetým metrem.

DESIGN R 1250 RS

Zvol si svůj styl

S nejrůznějšími variantami barev a styly se budeš dobře vyjímat při každé rychlosti.

*/-->

Černá metalíza Black storm

V základní verzi s klasickou černou metalízou Black storm proměníš den v noc. Stříbrné prvky, jako jsou stupačky a řídítka, pak dodají oslnivý lesk.

*/-->

Styl Sport

Styl Sport působí extrovertně a dynamicky. Matná metalíza Austin Yellow je absolutní poutač pohledů. Spojler motoru z nerezové oceli umocňuje kompaktní a sportovní dojem.

*/-->

Styl Exclusive

Svou metalickou imperiální modří nastavuje měřítko pro exkluzivitu. Elegantní prezentace je garantována celkovým tmavým dojmem. Zlaté brzdové třmeny, exkluzivní nápis a kryt nádrže v nerezovém vzhledu vypovídají o hodnotě.

*/-->

Option 719 metalíza Stardust

Speciální lakování Option 719 metalíza Stardust propůjčuje stroji jedinečný lesk. Při dopadu světla se ukazují stále nové fascinující efekty. Kvalitní vzhled je završen spojlerem motoru a krytem nádrže z nerezové oceli.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Sportovní vzhled se snoubí s ergonomií

R 1250 RS v sobě kombinuje sportovní charakter s cestovním motocyklem. Kompletně přepracovaný předek včetně nového spojleru motoru zdůrazňuje celkový dynamický dojem tohoto sportovního toureru. Symetrické umístění dvojitých světlometů propůjčuje stroji R 1250 RS vyvážený a moderní vzhled. Geometrie řídítek zajišťuje sportovní posed.

+ Zobrazit více

Dvouválcový motor boxer

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
při 7 750 ot./min
143
Nm
max. točivý moment při 6 250 ot./min
200
km/h
maximální rychlost

Plnou silou vpřed

Plnou silou vpřed

BMW ShiftCam je název inovativní technologie, která tě nechá akcelerovat ještě rychleji z jakýchkoliv otáček. Realizuje se to variabilním řízením vačkové hřídele. Zvýšení výkonu na 100 kW (136 k) ti spolu se zdvihovým objemem zvětšeným na 1 254 cm³ poskytne více síly, aby ses mohl v předjížděcím pruhu znovu pustit do sprintu. Zvýšení točivého momentu (max. 143 Nm) v každém rozsahu otáček je výrazně citelné - tím je zaručen typický záběr boxeru a radost z jízdy.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk nového R 1250 RS

Displej TFT s konektivitou

Displej TFT s konektivitou

Díky Bluetooth připojíš svůj smartphone ke svému biku. 6,5palcový TFT displej zobrazuje vše o tvém motocyklu a ve spojení s aplikací smartphone ti nabízí i další funkce, jako je navigace, poslech hudby a telefonování.

+ Zobrazit více

To nejlepší z R 1250 RS

Zcela podle tvého vkusu

R 1250 RS je k dispozici s velkou nabídkou volitelné výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad. To ti umožní sestavit si svojí mašinu přesně podle sebe.

Více informací

Vhodné oblečení

Vybrané motocykly