Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R 1250 RT

Plný síly na cestě, v cíli uvolněný

R 1250 RT je perfektním společníkem na cestách: Jeho legendární motor boxer BMW ShiftCam táhne stejně silně jak na lokálních silnicích, tak na klikatých horských průsmycích. Díky nové přední straně působí dynamičtěji a štíhleji. Oproti tomu nabízí tento model i rozmanité prvky, jako je extra velký 10,25“ displej TFT nebo adaptivní tempomat (ACC) – to vše zajistí mimořádný komfort na cestách. Na konci dne se s klidem ohlédneš za sebe a pomyslíš si: Další jízda je vždy ta nejkrásnější.

Jízda se zabudovanými výraznými prvky

Být na cestě, zdolávat kilometry, potkávat lidi, sbírat zážitky, vyměňovat si příběhy: Každá jízda má svá lákadla. Stejně jako R 1250 RT. Jeho četné prvky se postarají o pohodlnou jízdu, takže jsi připraven a dokážeš se zcela soustředit na svou cestu.

Zde přejdeš přímo ke Connected Support Portal, kde se dozvíš užitečné informace o aplikaci.

+ Zobrazit více
Velký barevný 10,25“ TFT displej v sérii
Vidíme kokpit R 1250 RT s velkým 10,25 palcovým barevným TFT displejem.
Nová přední strana s LED světlomety
Vidíme novou přední část s LED světlomety R 1250 RT.
Plný výkon v každém rozsahu otáček s BMW ShiftCam
Vidíme R 1250 RT s variabilním ovládáním vačkového hřídele BMW ShiftCam.
Nekonečný přísun energie díky Wireless Charging
Vidíme úložný prostor pro smartphone s bezdrátovým indukčním nabíjením.
Snadné ovládání s tlačítky Oblíbených
Vidíme čtyři tlačítka Oblíbených na R 1250 RT.
Navigace na TFT obrazovce 10,25“
Vidíme R 1250 RT s navigací na 10,25palcové TFT obrazovce.
Uvolnění jízda s adaptivním tempomatem
Vidíme R 1250 RT se systémem adaptivního tempomatu.
Nový audiosystém se silným zvukem
Vidíme R 1250 RT s novým audiosystémem.

Maximální přehled

Maximální přehled

Více místa, více zřetelnosti, větší přehled: Nová velkoplošná TFT obrazovka s 10,25 palci propojuje veškeré nástroje motocyklu R 1250 RT. Zároveň máš přístup k praktickým funkcím, jako je navigace a připojení. Prostřednictvím rozdělené obrazovky máš přehled o více funkcích zároveň. Vedle aktuální rychlosti se tak může zobrazovat třeba palubní počítač. Extra ostrost a kontrast získává barevný displej skrze robustní, tvrzené a antireflexní krycí sklo. Obrazovka je tak čitelná i na poledním slunci a díky povlaku proti zanechávání otisků prstů taková taky zůstane. 

+ Zobrazit více

Bezpečně do cíle

Bezpečně do cíle

Bezstarostné potěšení z jízdy: Nový systém jízdního asistenta s adaptivním tempomatem (ACC) ti dovolí pohodlně nastavit prostřednictvím tlačítka na řidítkách požadovanou rychlost jízdy a odstup od před tebou jedoucího vozidla. Radarový senzor na přední straně určuje rychlost jízdy a vzdálenost od před tebou jedoucího vozidla. Pokud se tento odstup zmenší, systém automaticky sníží rychlost a znovu obnoví požadovanou vzdálenost. Pokud se zvýší, motorka znovu nabere tempo. Takto si užiješ uvolněnou jízdu na každém jejím kilometru.

+ Zobrazit více

Každý okamžik se počítá

Vyber si svou barevnou variantu

Dynamické linie, působivý design: R 1250 RT oslní svým atletickým provedením, někdy sportovnější, někdy elegantnější. Ty rozhoduje, jaký styl se k tobě hodí nejlépe.

Style Triple Black

Provedení Style Triple Black s metalízou Blackstorm 2 mimořádně působivě zvýrazňuje energickou a dynamickou linii motocyklu R 1250 RT.

Styl Sport

Na cestách ve sportovním s lakem Racingblue metallic: Pásky na předním a bočním obložení a vysoce kvalitní detaily, například zlaté brzdové třmeny, dodávají motorce dynamický vzhled.

Alpská bílá

Lehká a přímočará: Základní barva alpská bílá zdůrazňuje novou, štíhlejší přední část tvé R 1250 RT, která díky ní působí ještě nápadněji.

Option 719 minerální bílá metalíza

R 1250 RT ve vysoce kvalitní variantě Option 719 minerální bílá metalíza ukazuje se svou linkovanou přední maskou svou designovou stránku.

Pohodlí v každém směru

Pohodlí v každém směru

Zvolil jsi styl a barvu: Nyní jde o to, aby byla R 1250 RT připravena na tvou jízdu ještě lépe. Dynamická a komfortní souprava ti vedle adaptivního zatáčkového světla a ACC poskytne také funkce zvyšující komfort, jako jsou jízdní režimy Pro, vytápění sedadla a Keyless Ride. K tomu se přidává další četná zvláštní výbava a příslušenství. Uprav si R 1250 RT tak, jak se ti zlíbí. Tvoje jízda, tvůj zážitek, tvůj stroj.

+ Zobrazit více

Dynamika vepsaná do tváře

Dynamika vepsaná do tváře

Kompaktní a štíhlá: Přední část modelu R 1250 RT je elegantní a obklopuje LED světlomety. Společně s kompaktnější karosérií tak vzniká dynamická jednota se zjevnou výhodou: ještě větší zorné pole. Nový větrný štít přesvědčí patentovaným vzduchovým vedením: Přední tah a pohyb vzduchu u horní části těla jsou redukovány – i po mnoha hodinách tak na své motorce pojedeš zcela uvolněně. Také dvoudílné křídlo předního kola podtrhuje kompaktnost, podporuje aerodynamiku a snižuje znečištění tvé motorky a tebe samého – obzvlášť v dešti.   

+ Zobrazit více

Síla na každém kilometru

70
Úložný prostor v litrech (se standardní výbavou)
1,254
zdvihový objem
143
Nm při 6 250 1/min
226
Náklad v kg (se standardní výbavou)
Vzduchem/kapalinou chlazený dvouválcový čtyřtaktní boxerový motor

Vzhůru na cestu

Už na prvních metrech pocítíš sílu boxerového motoru. Ať už tě tvá jízda zavede kamkoli: Výkon a plynulost tě budou fascinovat v každém rozsahu otáček. O to se postará také variabilní ovládání vačkového hřídele BMW ShiftCam. Díky suverénnímu rozvoji výkonu ti dodá velké plus při kontrole motorky. Vysoký průběh točivého momentu, elasticita a neodolatelný točivý moment při menším počtu převodových stupňů zajistí uvolněnou jízdu. A díky slušnému zdvihovému objemu a výkonu s vysokou účinností narůstá tvé potěšení z jízdy s každým metrem. 

+ Zobrazit více
K Individualizaci external-link-arrow-slim

Více o #RideAndShare

Upozorňujeme, že některé barvy vyobrazené ve videu už nejsou v aktuální modelové řadě dostupné.

+ Zobrazit více
spinner