Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Vítěz v kategorii cestovní silniční motorky

    

+ Zobrazit více

NOVÉ BMW R 1250 RT

Plynulost a komfort na jakékoliv cestě

Nové BMW R 1250 RT ti dá mnohem víc svobody, než kdy před tím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje vynikající plynulost jízdy a komfort. Pro svižné projíždění zatáček a obrovský kroutící moment na rovinkách. Nový dvouválcový boxer a jeho výkon 136 k a 1250 cm³ ti umožní si bezstarostně zažít krajinu. A tvoje RT je jedinečné díky novým možnostem individualizace: je to tvoje cesta, tvoje mašina.

DESIGN R 1250 RT

Tvoje cesta, tvůj styl

Tři standardní barvy modelu R 1250 RT a dvě vysoce kvalitní barvy varianty Option 719 zaujmou každého. Vyjadřují dynamiku stroje. A vytváří silnou, poutavou přítomnost.

Černá karbonová metalíza

Kultivovaná a elegantní – to je balíček styl Exclusive. A přesně tak vypadá.

Červená metalíza Mars red/tmavá matná metalíza Dark slate

Sportovní styl v červené metalíze a tmavé břidlicové matné metalíze zušlechťuje styl RT - pro spokojené cestování a sportovní vzhled.

Bílá Alpine white

Světlá a elegantní: Bílá Alphine white umožní jasně identifikovat sportovní stránku R 1250 RT.

Opt. 719 modrá metalíza Blue planet

Barevná varianta Option 710 Blue planet dodá tvému stroji osobní dotek.

Opt. 719 třpytivá metalíza Sparkling storm

Tradiční ručně malované linky v barvě Option 719 Sparkling storm učiní z tvé motorky jedinečný kousek.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

100
kW
při 7 750 ot./min
143
Nm
při 6 250 ot./min
1.254
cm³ zdvihový objem
266
kg
max. zatížení (se standardní výbavou)

Dvouválcový motor boxer

Vyroben pro dlouhé cesty.

Vyroben pro dlouhé cesty.

Předvídavost a vzrušení jsou nejlepšími společníky na každé cestě. Když nastartuješ svoje R 1250 RT, ucítíš vynikající vlastnosti dvouválcového motoru boxer. Výkon a vylepšení charakteru jízdy v každém rozsahu otáček motoru: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje hladké uvolnění výkonu v celém rozsahu otáček motoru a zlepšuje ovladatelnost stroje. Díky většímu zdvihovému objemu a vyššímu výkonu se radost z jízdy zvětšuje s ujetím každého kilometru. Křivka s vysokým točivým momentem, pružnost a neodolatelný výkon s menší potřebou řazení se rychle stanou nepostradatelnými společníky.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk nového R 1250 RT

Dynamic Brake Control

Dynamic Brake Control

DBC tě podpoří při nouzovém brzdění tím, že brání často nežádoucímu přidání plynu v extrémní situaci. Jeho zásah sníží točivý moment motoru a současně systém zvýší brzdný výkon zadního kola. Tím je zvýšena bezpečnost díky co nejlepšímu využití brzdné schopnosti pro stabilizaci motocyklu a zkrácení brzdné dráhy. Pro pocit maximální jistoty při jízdě.

+ Zobrazit více

TO NEJLEPŠÍ Z R 1250 RT

Dynamická ESA nejnovější generace
Audiosystém
BMW ShiftCam
Světla pro jízdu ve dne
BMW Motorrad Spezial
Široká nabídka sedel
Inteligentní nouzové volání ECALL
Audiosystém

Více individuality

Pro tvé potřeby

Svoje BMW R 1250 RT si můžeš vylepšit s vysoce kvalitním příslušenstvím, orientovaným na design, z kolekce BMW Motorrad Spezial Option 719. Příslušenství BMW Motorrad ti pomůže najít správné řešení pro volbu zavazadel, které splní tvoje požadavky a potřeby - ať už cestuješ do vzdálených zemí nebo jen po republice.

Více informací

Oblečení na projížďku

Vybrané motocykly