Suverénka

Důsledně vpřed

Příjezd pro tebe zároveň znamená odjezd. Na každém kilometru cítíš nespoutanou svobodu a nefalšovanou radost z jízdy. O to se u této R 1250 RT v barvě alpská bílá postarají také jízdní režimy Pro, MSR a DBC v dynamické soupravě. Komfortní souprava s vytápěním sedadla a přídavným horním kufrem tě s klidem dovede do cíle – a také se postará o všechno, co na své cestě potřebuješ. 

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
TPC

Kontrola tlaku v pneumatikách (RDC) automaticky varuje před ztrátou tlaku v pneumatikách a včas upozorní jezdce na možná nebezpečí.

Paket Dynamic

Dynamická souprava nabízí adaptivní světlo do zatáček a Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, asistenta řazení Pro, jízdní režimy Pro a také MSR a DBC.

Paket Komfort

Komfortní souprava nabízí Keyless Ride, centrální zamykání, výstražný systém proti krádeži, vytápění sedadla, komfortní telefonování, zásuvku a chromovaný výfukový systém.

Kufr na nádrž (topcase) malý, 28l

Vodotěsný horní kufr s objemem 28 litrů nabízí dostatek místa pro přilbu a zapůsobí jak při každodenní jízdě, tak i na menších túrách.

Malá vnitřní kapsa pro horní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro malý horní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

Ambiciózní stroj

Touha zažít víc

Chceš vyrazit: silou se hnát přes strmé průsmyky, položit se hluboko do zatáček. S touto variantou Style Sport v lakování Racing Blue metallic si přijdeš na své. Výrazné jsou sportovní kola Option 719 a vysoce kvalitní pakety frézovaných dílů Shadow a Shadow II vyrobené z hliníku v černé/stříbrné barvě. Přídavné LED světlomety zajišťují dobrý výhled a viditelnost a z nového audiosystému si poslechneš soundtrack ke své jízdě. 

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Audiosystém ECE*

Audiosystém 2.0 s DAB+, ekvalizérem a pokročilým nastavením zvuku zajišťuje kvalitní zvuk a lze jej snadno ovládat multiovladačem.

*Vezmi prosím na vědomí: Momentálně bohužel není možné nabídnout přípravu motocyklu pro audiosystém. Bližší informace zjistíš prostřednictvím konfigurátoru nebo u svého prodejce.

Přídavný světlomet LED

Přídavné LED světlomety nabízí zvýšenou bezpečnost při špatné viditelnosti.

Option 719 kola Sport

Exkluzivní dvoubarevná kola ze sady Option 719 Sport propůjčují svým kontrastním frézováním designové akcenty.

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow II

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow II zdůrazňuje svými kvalitními komponenty z eloxovaného a frézovaného hliníku v černé/stříbrné barvě sportovní charakter motorky. Nastavitelné ruční páky disponují enormní kvalitou a vysokou přesností. Frézované kryty vyrovnávací nádoby v sobě kombinují styl a funkčnost. 

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow

Paket frézovaných dílů Option 719 Shadow zdůrazňuje svými kvalitními hliníkovými komponenty v černé/stříbrné barvě sportovní charakter motorky. Obsahuje víko skříně motoru a víka hlav válců, kryt zapalovací cívky, plnicí šroub oleje a černé plastové brusiče na víkách hlav válců. 

Milovníci kilometrů

Zazáří na celé čáře

Dokonale tvarovaná: Provedení Style Triple Black s metalízou Blackstorm 2 zvýrazňuje energickou, dynamickou stránku motocyklu R 1250 RT. Adaptivní světlo do zatáček, Keyless Ride a dynamická souprava dodávají ještě více komfortu a radosti z jízdy. Aby jízda nebyla nikdy na dlouho přerušena, máš ty nejdůležitější věci kdykoli po ruce v batohu na nádrž.

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Inteligentní tísňové volání

Inteligentní tísňové volání se v případě nehody automaticky spojí s telefonním centrem BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec.

Paket Komfort

Komfortní souprava nabízí Keyless Ride, centrální zamykání, výstražný systém proti krádeži, vytápění sedadla, komfortní telefonování, zásuvku a chromovaný výfukový systém.

Paket Dynamic

Dynamická souprava nabízí adaptivní světlo do zatáček a Headlight Pro, Dynamic ESA, ACC, asistenta řazení Pro, jízdní režimy Pro a také MSR a DBC.

Vnitřní kapsa pro cestovní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro levý cestovní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

Batoh na nádrž, 11l

Malý 11litrový batoh na nádrž s připnutím na popruhy je ideálním parťákem na krátký výlet.

Exkluzivní

Sebevědomě na každém kilometru

Nákladná výroba, nápadná ušlechtilost: Tato R 1250 RT v barvě minerální bílá metalíza na sebe strhne pohledy všech. S exkluzivní sedačkou Option 719, paketem frézovaných dílů Option 719 Classic a dvoubarevnými koly Option 719 Classic propůjčíš své motorce zcela osobitý tón – a nastavíš jasné akcenty. 

+ Zobrazit více
Přejít na konfigurátor external-link-arrow-slim
Kolo Option 719 Classic

Exkluzivní dvoubarevná kola ze sady Option 719 Classic propůjčují svým kontrastním frézováním designové akcenty.

Sedlo Option 719

Elegantní sedačka Option 719 v sedlově hnědé barvě ohromí svou jemnou strukturou, decentním mramorováním, propracovanými ozdobnými stehy a atraktivním prošíváním.

Sada frézovaných dílů Option 719 Classic

Balíček frézovaných dílů Classic v exkluzivní Option 719 obsahuje vysoce kvalitní komponenty se stříbrným vzhledem s designovými akcenty.

Cestovní horní kufr

Horní kufr s lakovaným víkem nabízí 49 litrů úložného prostoru, a tím pádem dostatek místa až pro dvě přilby.

Vnitřní kapsa pro cestovní horní kufr

Praktická vnitřní kapsa pro malý horní kufr vnese do zavazadla pořádek a usnadní jeho nakládání a vykládání.

Příslušenství pro R 1250 RT

Sportovní tlumič výfuku

tento kvalitní sportovní slip-on tlumič zvuku z titanu s karbonovou koncovkou zajišťuje jadrný zvuk a sportovní vzhled.

Úložný prostor

Cestovní horní kufr Light bílý hliník 

Velký, voděodolný horní kufr nabízí dostatek místa díky objemu 49 l. Je sériově vybaven polstrováním pro záda. Lze jej jedním pohybem připevnit přímo na sériový nosič zavazadel.

Vnitřní kapsa pro cestovní kufr a cestovní horní kufr 

Praktická vnitřní kapsa pro cestovní kufr a horní kufr zavazadla uspořádá a usnadňuje nakládání a vykládání. Díky uchu a popruhu přes rameno jsou kapsy rychle po ruce a lze je snadno přenášet. K praktickým detailům patří připojené vnější kapsy, třístranný zip na vnitřních kapsách pro kufr a také zaklapnutelný kryt u vnitřní kapsy pro horní kufr.

Batoh na nádrž, 11 l 

Batoh na nádrž dosahuje v uzavíratelném vnitřním prostoru (objem cca 11 l) a v přihrádce pro mapu té nejvyšší úrovně nepromokavosti. Do voděodolné vnější kapsy lze bezpečně umístit PET lahev o objemu 0,5 l. S držadlem na přenášení a odnímatelným popruhem na rameno.

Design

Chromovaná lišta kufru 

Vysoce kvalitní a elegantní lišty kufru jsou pochromované a propůjčují motorce nezaměnitelný a ušlechtilý vzhled.

Pochromovaná krycí clona cestovního horního kufru 

Cestovní horní kufr lze rovněž vylepšit pochromovanou krycí clonou – v kombinaci s pochromovanou lištou kufru vytvoří celkový harmonický dojem.

Ergonomie a pohodlí

Komfortní čelní štít

Vyšší a širší komfortní čelní štít nabízí optimální cestovní komfort při větru a nepříznivém počasí. Zazáří výbornou aeroakustikou a jeho povrch odolný proti poškrábání zajišťuje trvalou průhlednost.

Sedadlo pro řidiče, nízké s vytápěním, černé 

Ve srovnání k sériové sedačce o 45 mm nižší sedačka v černé/šedé barvě usnadňuje nastupování a vystupování a zlepšuje dosažitelnost na zem. Usazení lze instalovat ve dvou pozicích, takže je dosaženo výšky sedadla 760 nebo 780 mm. Navíc jezdci poskytuje dobrý komfort na mnoha bezstarostných kilometrech.

Bezpečnost

Kryt víka hlavy válců 

V případě pádu poskytuje kryt víka hlavy válců z nerezové oceli komplexní ochranu před poškozeními.

Bezpečnostní zátka hrdla olejové nádrže

Malá, ale pěkná: Vybroušená z hliníku, chrání bezpečnostní zátka uzavíratelná na speciální úhlový klíč před neoprávněným přístupem.

Přídavné LED světlomety 

Výkonné příravné LED světlomety v kompaktním hliníkovém pouzdře zaručují lepší rozhled a viditelnost i v mlze, dešti nebo sněhu. Zároveň svou bílou barvou připomínající denní světlo zaručují diferencované osvícení silnice a nabízejí tak perfektní rozšíření hlavních světlometů. Technologie LED zajišťuje téměř bezporuchový provoz. 

Stáhnout katalog s příslušenstvím

Originální katalog s příslušenstvím BMW Motorrad 2020
PDF   |   47.89 MB   |   English

Vytvoř si svůj vlastní model R 1250 RT

Exkluzivní vzhled s Option 719, četné funkce, díky kterým bude tvá jízda ještě pohodovější, nebo dostatečný úložný prostor pro tvá zavazadla: Přizpůsob si své vozidlo přesně dle svých vlastních představ.

Přejít na konfigurátor
spinner